Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-10, 00:04   #13
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

4. Kosmetyki
Może na wstępie - nie kupuj kosmetyków Bell'a. Co prawda mają niskie ceny, ale w tym przedziale cenowym znajdziesz inne kosmetyki lepszej jakości. Przejrzyj KWC ( http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ ). Osobiście mogę polecić Ci mój sposób przeglądania poszczególnych kategorii. Klikasz np. "Makijaż - Usta: szminki". Potem klikasz ten malutki obrazek przy napisie "Średnia oceny" - ostatnia kolumna. Po posortowaniu - "od najlepszych do najgorszych" kosmetykow, przeglądasz wyłapując firmy znane z niskich cen. Ja zwykle na te poniżej 3,5 gwiazdki juz nie patrze. Tak nie musisz przeglądac kazdego z osobna, wyłapujesz to co Cię interesuje.

a. usta: z niskiej półki na KWC bardzo dobre oceny mają pomadki Celia i Coty Co do odcieni - jeśli jesteś Wiosna, na co wszystko wskazuje, wybieraj CIEPŁE odcienie wpadające w brąz lub złoto Co do błyszczyka, myslę, że pasowałby ci L'oreal, Pastel Repair (mój ulubiony. Mam raczej małe usta i nie lubie kiedy rzucają się w oczy) Jest dyskretny, usta wyglądają ładnie, ale nie dominują na twarzy. Kosztuje 25 zł, jest bardzo wydajny. Odcien polecam brązowy. (link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2719)

b. oczy: Inglot rzeczywiście ma dobre cienie Odcienie wybieraj ciepłe. Widziałabym Cię w raczej delikatnym makijażu - kolory typu brąz, złoto, może też jakaś ciemna zieleń?

c. podkład: dobre recenzje ma np. Astor, Natural Fit albo Vipera, fluid rozświetlający lub też Maybelline, Dream Matt Mouse, no i chyba najtańszy (ok. 8 zł) Hean, puder w kremie matujący. Ale jesli chcesz przestudiuj jeszcze KWC, bo ja tylko tak nań zerknęłam i mogłam coś pominąć. Odcienie wybieraj ciepłe, możesz w sklepie poprosić ekspedientkę o pomoc w wyborze odcienia ciepłego, bo czasem można mieć z tym problem No i sprawdz oczywiscie na szyi, ew. na wewnetrzej stronie nadgarstka, bo tam skóra ma kolor podobny do tej na twarzy

d. puder: Vipera ma dobre, tanie pudry Zarówno sypki rozswietlający jak i matujący cieszą sie uznaniem na KWC Jeszcze z tego co pamietam dobre recenzje miał puder prasowany brązujący ze świetlistymi drobinkami. Hean, puder rozswietlający sypki też ma dobre opinie.

e. róż: z tego co pamiętam dobre opinie ma Maybelline, Pure Blush oraz Vipera, Color of rouge, róże "Classic" i "Collage".

Edytowane przez Joey
Czas edycji: 2006-06-05 o 16:37
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując