Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-10, 00:29   #15
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

6. Sylwetka
Myślę, że Twoja sylwetka to typ O - "Jabłko".
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
przyrost masy ciała na wysokości talii , ogólne wrażenie okrągłości,brzuch i biust zelawają się ze sobą tworząc jeden element postaci

ZASADA:
celem jest skierowanie uwagi na dekolt i nogi , które są z reguły zgrabne gdyż tkanka tłuszczowa osadza się w górnej partii ciała

KORZYSTNE SĄ:
-komplety składające się z długiej ,prostej marynarki i spódnicy sięgającej lekko nad kolano,która dobrze zaakcentuje nogi
-szerokie wycięcia w literę V sięgające nawet nasady biustu
-krótkie i wąskie spódnice
-długie i wąskie spódnice- jeżeli już zakrywamy nogi to spódnica powinna być wysoko rozcięta by w ten sposób zdradzać zalety naszych nóg i wprowadzać element delikatnego erotyzmu
-zwężane spódnice , które po prostu optycznie wydłużają
-proste , koniecznie wąskie spodnie

NIEKORZYSTNE:
-fasony wcięte w talii
-zbędne dodatki na wysokości talii
-szerokie spódnice , które tuszują zgrabne partie ciała
-ubrania zapinane wysoko , które zakrywają dekolt
-golfy
-kołnierze na stójce
-obcisłe sukienki i opinające się bluzki
-poziome wstawki z kontrastujących ze sobą materiałów
-stroje z dzianiny i materiałów o strukturze , która sprawia , że przyczepiają sie do bielizny na przykład

Tkaniny wzorzyste.
Możemy wykorzystać je do apaszek wiązanych pod szyją , pod warunkiem , że nie jest ona krótka. W takim przypadku lepiej jest nosić niezbyt długie szale.

Kostium kąpielowy.
Idealny kostium dla typu O to połączenie ze sobą różnych pionowych wstawek.To korzystnie dzieli sylwetkę i optycznie ją wydłuża.Boki powinny być z ciemniejszego materiału niż środek


(Źródło: http://www.xl-pozytywnie.pl/arch/moda.htm )
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując