Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-26, 06:58   #138
aneczkaK.W
Raczkowanie
 
Avatar aneczkaK.W
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 38
GG do aneczkaK.W
Dot.: henna treatment wax

witaj! wiesz mam włoski jasne blonda odrosty w kolorze ciemniejszy blond,ale od słońca szybko się same rozjasniaja odrostyale widze,ze urosły i to super byłam około 2 tygodnie temu u fryzjera jak juz gdzies pisałam na innych postach. oczywiscie wyszłam załamana długoscią włoskow;( i szybko weszłam na te stronki i szukałam co jest najlepszewybrałam WAXa i na poczatku efektów nie było (2 uzycia) bo zawijałam w zwykłą folię, a teraz zawijam w aluminiową i grzeje głowkę jak nie wiem, copoza tym naprawdę włoski urosły juz 1 cm jak nicw ponad 2 tygodnie nie wiem, jak komu rosną,ale jak dl amnie to szybko, bo zawsze długo chodziłam bez tzw.odrostów. Frzyjerka pocieniowała mi włoski, które miałam dosc długie do takicj nijakichpocieniowała niby ładnie,ale miałam kitka jak mała dziewczynka, a teraz znowu mam fajne włoskinie wiem, czy tylko mi on dał takie działanie;? wiesz radziłabym Ci przeczytac sobie inne posty dotyczące porostu włosków, tam duzo dziecwzyn poleca olejek rycynowy(parę kropelek) ale ja wolalam coś mocniejszego pozdrawiam serdecznie
__________________
ANUSIA
aneczkaK.W jest offline Zgłoś do moderatora