Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galerie artystyczne w internecie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 15:14   #16
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez joanna_k
no i zrobiło nam się z forum hobbistycznego forum handlowe .Teraz każdy zanim zacznie na dobre swoją przygodę z biżu, myśli już gdzie i za ile sprzedać swoje prace.I nie piszcie mi,że chodzi tu tylko o zwrot poniesionych kosztów,bo wcześniej takich tematów nie było,a każdy gdzieś upłynniał swoje dzieła.Dochodzi do tak nie miłych sytuacji,jak w wątku Xero,czy z maskami glinianymi (podobno coś z nimi było,ale jak trafiłam na wątek,to były one już wykasowane).Nie można już wzorować się na pomysłach (oczywiście nie chodzi mi o plagiat totalny-wzór,rodzaj koralików itp),bo jest się już atakowanym przez osoby,które te rzeczy sprzedają m.in. w galeriach.Od pewnego czasu podobają mi się kolczyki w pewnym stylu (m.in. Aniellica je robi),ale już nie mogę się spytać o techniczną sprawę-w jaki sposób drucik jest zaczepiony,bo mam obawy że zaraz ktoś mi wytknie plagiat czy żerowanie na czyimś pomyśle

Wracająć do rzeczy.Trochę postów na ten temat jest w wątku Avariel i myślę,ze spokojnie tam można kontynuować rozważania.Oczywiście posty typu "uważajcie na tą galerię,bo nie wypłaca artystom pieniędzy" jest jak najbardziej porządany.Ale jeśli temat sprzedaży w galeriach ma być jednym z podstawowych tematów na tym forum,to ja jestem zdecydowanie przeciw.
No właśnie. Dlatego uważam, że jeżeli ktoś naprawdę chce się dowiedzieć pewnych rzeczy o galeriach, to niech zrobi to sam. Mi nikt nie tłumaczył, która galeria jest najlepsza, do której warto się dostać itp. Dlatego uważam, że to jest po prostu lenistwo, wiadomo, wątek zakłada się w kilka minut, a grzebie się w internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytania kilkanaście godzin
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora