Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - RATUNKUUU!! Strasznie wypadają mi włosy - pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 19:10   #20
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: RATUNKUUU!! Strasznie wypadają mi włosy - pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i także proszę o radę bo jestem bardzo zmartwiona Otóż rok temu wpadłam na "genialny" pomysł aby zgubić parę kilogramów i tak zaczęłam się odchudzać, oprócz tego codziennie ćwiczyłam ok. 2 godz. Żywiłam się białym mięsem, chrupkim pieczywem,owocami, warzywami, jogurtami, kefirami itp. To odchudzanie trwało 5-6 mięsięcy :O (wiem że przesadziłam, tym bardziej że naprawdę nie byłam gruba- może troszkę zaokrąglona). W efekcie zatrzymał mi się okres i zaczęły wypadać włosy. To był wystarczający powód by zacząć jeść normalnie. Okres wrócił, ja przytyłam a włosy jak leciały tak lecą i to całymi garściami. Byłam 4 razy u dermatologa, stosowałam: Skrzypovitę, Wax, Dermenę, Loxon 2%, jakąś tam inną smarowankę robioną w aptece, Silice, Ducaray, myłam włosy w pokrzywie i nic! Robiłam morfologię - wszystko w porządku, z tarczycą też jest ok. Nie wiem co mam robić, piję syropy uspokajające, walerianę przed każdym myciem, bardzo to przeżywam, byłam nawet u psychologa ale depresji na szczęscie nie mam. Chciałam dodać, że mam 17 lat, włosów nigdy nie farbowałam, nie prostowałam, nie używałam żadnych pianek, lakierów. Nie mam zielonego pojęcia co teraz robić, proszę Was o pomoc, jeżeli coś przeoczyłam w badaniech, czy wiecie o kaimś dobrym, niedrogim leku proszę o pomoc.
A żelazo sprawdzałaś? Bo to jest główna przyczyna wypadania włosów. Jeśli odżywiałaś się tak "śmieciowo" - zero mięsa = mało żelaza.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując