Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - RATUNKUUU!! Strasznie wypadają mi włosy - pomóżcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-10, 09:26   #5
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: RATUNKUUU!! Strasznie wypadają mi włosy - pomóżcie

Przede wszystkim, odstaw panike na bok... Wiąż włosy w lekkie koki co by nie latały dookoła, nie używaj obciążających odżywek na włosy i przede wszystkim nie stosuj 5000 różnych leków czy szamponów na tę dolegliwośc. Włosy wypadają ze stresu, przesadzonych kuracji odchudzajacych kiedy sie chce miec natychmiastowe efekty, zle dobranych tabletek antykoncepcyjnych, po przebytych chorobach itp.. Co proponuje.. przez pol roku przyjmowac merz-special (systematycznie) myc wlosy lekkim szamponem, czesac grubym grzebieniem. Zapomniec o dolegliwosci i nabrac cierpliwosci. Pojsc do fryzjera i podciac wlosy o dobre 10 cm (zakladajac ze masz je do polowy plecow). Cierpliwosc sie oplacila, a mnie wlosy przestaly wypadac, plytki paznokcia sie wzmocnily, cera poprawila i stan zdrowia rowniez. Pamietac jednak nalezy, ze merz-special bierze sie przez 6 miesiecy i pozniej odstawka na tyle samo. Dzialaja dlugo po odstawieniu, a po 6 miesiacach po odstawieniu, nawet jesli nie wypadaja juz wlosy przyjac 2 opakowania profilaktycznie. Mnie pomoglo oraz kilku dziewczynom ktore tez mialy z tym problem!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując