Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - eksperyment - minimalizm kosmetyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-04, 13:58   #1
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467

eksperyment - minimalizm kosmetyczny


Wiecie co Dziewczyny - zaczynam mieć dość mojej gęby. Wydaję na nią masę pieniędzy, które nie zawsze mam, a i tak mam wrażenie że nic nie działa. Przecież to szlag może trafić. Cała szafka z łazience zapchana kremami, tonikami, maseczkami, cholera wie czym jeszcze, a gęba jak nie przesuszona to przetłuszczona. Zaczęłam uważnie studiować składy kremów, bo mam wrażenie, że wszystko zapycha mi pory. W dodatku co i raz mi się wściekle przesusza, całe życie myłam twarz wodą, a teraz nie mogę bo od razu mam ściągniętą skórę. Od 18 roku życia używam kremów pod oczy i bez przerwy pojawiają mi się nowe zmarchy. Dostałam trądziku w wieku 25 lat. Zaczynam się już zastanawiać nad skladami kosmetyków kolorowych, zwłaszcza podkladów - może tam też są zapychacze! Wniosek ogólny jest taki: im więcej pieniędzy pakuję w tę moją rozhisteryzowaną skórę tym jest gorzej!!! Postanowiłam zadziałać odwrotnie: przez miesiąc mam zamiar stosować tylko jeden krem, jeden zmywacz do twarzy i wodę termalną. Koniec. Makijaż won. Trudno, niech małe dzieci wybuchają płaczem na mój widok, a dorośli niech się odsuwają ze wstrętem - ja już nie mam siły. Jak tak dalej pójdzie to zacznę wszystko co mam pchać w kremy i inne cuda, a efekt będzie coraz gorszy. Jest szansa, że nie poznają mnie w pracy, ale trudno, nie mam już siły.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując