Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - eksperyment - minimalizm kosmetyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-06, 08:44   #13
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: Jestem wkurzona i mam dość - robię eksperyment

Dzięki za wsparcie, Dziewczyny. Widzę, że rzeczywiście nie jestem sama z moim problemem. Maluję się od wiekow, fluidu używam od początku, więc dziwnie mi teraz wyjść z domu bez tapety na twarzy. Wczoraj paradowalam cały dzień po mieście, załatwiając różne sprawy bez grama makijażu na twarzy i ze wszystkimi pryszczami i przebarwieniami po nich na wierzchu. I nikt jakoś nie uciekł na mój widok, więc chyba nie jest aż tak źle jak sobie wyobrażam. Teraz siedzę w pracy, gdzie po raz pierwszy chyba przyszłam nie umalowana i dziwna rzecz - nikt na to nie zwraca kompletnie uwagi.
Postanowiłam jednak myć twarz wodą, nie wiem, ale Physiolgel nie zmywany tylko ścierany wacikiem nie do końca mnie przekonuje, więc używam do twarzy żelu Toleriane i muszę przyznać że wcale nie wysusza. Wodę termalną zamieniłam na tonik Dermedica do cery trądzikowej (nowy produkt). Bardzo mi służy, nie wysusza a rewelacyjnie oczyszcza (widać na watce). No i smaruję się Dermalibourem i Epitheliale A-Dermy. Mam wrażenie, że pryszcze są jakby mniej widoczne, a najnowszy wulkan jakby zbladł trochę i zmniejszył... Epitheliale rzeczywiście pomaga na ślady po pryszczach - szybko i zauważalnie, a już bylam pewna, że takie coś nie istnieje. Jakby mnie jeszcze ciężko przesuszyło (bo Epitheliale nie jest jednak bardzo nawilżający), mam pod ręką Physiogel. Może uda mi się upolować maseczkę drożdżową BanDi do oczyszczania i to będzie absolutnie wszystko czego mam zamiar używać. Spora rewolucja jak dla kogoś komu nie domyka się szafka na kosmetyki i nieustannie coś z niej wypada i kto niemalże co dzień znosi do domu kolejne cuda.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując