Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - gładka i śliczna buzia latem - jaki puder, krem, podkład???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-06-23, 14:57   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: gładka i śliczna buzia latem - jaki puder, krem, podkład???

Nie musisz od razu uzywac kremow z najwyzszym filtrem. A i stosujac krem z filtrem opalisz sie, nie na skwarke, tylko subtelnie i powiedzmy bardziej bezpiecznie. Ja na wakacjach uzywam stale filtrow, teraz przekonalam sie, zeby stosowac je na codzien i nie mam problemow z opalenizna, zawsze mnie slonko ladnie oproszy, szczegolnie, ze mam dosc ciemna karnacje i w ogole opalam sie bardzo szybko i na ciemny braz. Ja np. teraz jak sie juz przekonalam do filtrow bedac z miescie uzywam tylko pudru i to najchetniej transparentnego i uwazam, ze to w zueplnosci wystarczy. A jak jade na wakacje i slonko mnie przytuli to juz wtedy nie uzywam zadnego pudru

A na dzien ostatnio, poniewaz szuakalam czegos specjalnie lekkiego kupilam serum AA Age Expert, chyba za 40 zl. Uzywam to pod krem z filtrem i uwazam, ze jest ok. Traktuje to jako krem, bo do serum mu sporo brakuje Ale jako krem na dzien jest ok moim zdaniem.

Ogolnie szukam czego troche lepszego, ale o podobnej konsystencji i zastanawiam sie nad kremem-zelem jakies firmy np Biothermu, ale jakos nie mam do konca przekonania do zeli.

Cheetah

p.s. Chcialam tylko dodac, ze to serum AA jest bardzo niewydajne Mijaja 2 tygodnie odkad je kupilam a prawie w ogole go nie ma, a stosuje je tylko na dzien, ale mimo wszystko przyjemny zakup
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując