Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o tej serii??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-17, 17:37   #3
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Co sądzicie o tej serii??

jedyne co mogę powiedzieć,to że "mikrodermabrazja" z tej serii jest jak dla mnie najlepszym peelingiem jaki miałam!!!! świetnie oczyszcza i odświeża buzie w ogóle jej nie podrażniając! mam tylko 1 problem,bo mam 21 lat,a na opakowaniu jest napisane że nadaje sie do stosowania od 40-stego roku życia. i troche sie boje,czy sobie krzywdy nie zrobię,nie "rozleniwie" skóry...? jak myślicie?
podaję skład,jeśli mógłby być pomocny:
Skład: Aqua (Water), Hexyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Alumina, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Glycerin, PEG-20 Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Hydrolyzed Rice Protein, Lecithin, Ursolic Acid, Xanthan Gum, Atelocollagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Methyparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben. DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Sodium Hydroxide

pozdrawiam serdecznie
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując