Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-02, 11:54   #121
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
aniser, ja takze omiatam (dwukrotnie) twarz pedzlem, zktorego zawsze strzepuje nadmiar pudru - krycie jest spore (9jak dla mnie)
Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja nakladam na buzie nawilzajacy kremik i pozniej tak jak to przykazano w dolaczonej instrukcji pedzlem okreznymi ruchami od srodka twarzy na zewnatrz lekko wcierajac i krycie mam łohoho nikt nie wierzy ze to puder sypki jestem nim oczarowana jest cudownym kosmetykiem oszczedza mase czasu jest przyjemny w stosowaniu i wiele osob nie chce dac wiary ze ja w ogole cos na twarzy mam bo tak naturalnie wyglada polecam serdecznie
dzieki dziewczyny za instrukcje obslugi musze jeszcze raz sprobowac nalozyc go dokladnie tak jak w instrukcji, tzn,wcierajac od srodka twarzy...
Choc i tak musze powiedziec,ze z kazdym kolejnym nalozeniem puder prezentuje sie na buzi coraz ladniej

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A jakiego pędzla używacie do TM?
Twardego dołączonego czy miękkiego?
Ja uzywam miekkiego, mieszanki wlosia naturalnego z syntetycznym i z efektu jestem zdecydowanie bardziej zadowolona niz po uzyciu tego dolaczonego do TM. Mam wrazenie,ze miekkim pedzlem latwiej "wcierac" puder w buzie...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując