Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JAKIE CIENIE DO POWIEK?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-27, 18:13   #7
AgataMtv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 22
Dot.: JAKIE CIENIE DO POWIEK?

Ja też subiektywnie i zdecydowanie najlepiej - > Pigmenty MAC. W oryginalnym opakowaniu ok 70 zł za kolor, ale na allegro sprzedaja odsypki w wielkosci np. pol lyzeczki od herbaty za 5-15zł. kupiłam 3 cienie po 10 zł. we wrzesniu - i do tej pory końca nie widać. Pigmenty MAC to najlepsze kosmetyki na swiecie-uzywaja ich swizazysci gwiazd i w oryginalnych salonach sa koszmarnie drogie. Dostepne tylko w stanach i w kilku punktach w europie. Na allegro mozesz znalesc tyle odcieni ile dusza zapragnie- mac wyprodukowal ich tysiace, w roznych odmianach, odcieniach mniej polyskujace, bardziej.. lub bardziej matowe... Ja kupiłam we wrzesniu we fiolkach (po pół łyżeczki do herbaty) i do tej pory na pedzelek nabieram tylko z tego co osadzi sie na zakretce, bo to nie sa cienie do powiek- to CZYSTE PIGMENTY i ich nasycenie jest ogromne. dlatego sa takie wydajne-a uzywam ich codziennie. szczerze mowiac to jak patrze w swoja fiolke to mam wrazenie ze mi jeszcze na dwa lata starczy albo dluzej :P utrzymuja sie cały bozy dzień.... na bazie pod cienie Lumene. za 30 zł.-od września i jeszcze mam 3/4 godna inwestycja
AgataMtv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując