Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 13:08   #2184
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
hej Wszystkim!
Dawno mnie tu nie było.
Limonatka super wyniki zarówno w stanie cery jak i utraty wagi!!!!!!!!! Gratuluję !!!!
Limonatka mam do Ciebie pytanie. Stosując dietę MM jak radziłaś sobie z braniem tabletek IZO z posiłkiem tłuszczowym?
Od dziś biorę 30 mg IZOTEKU. Moja dermatolożka powiedziała, ze mam brać rano 1 tabletkę, a drugą - wieczorem. Na innym forum z kolei czytałam, że nie ma znaczenia czy będę dzielić czy za jednym razem wezmę 2 tabletki. Wygodniej by mi było połknąć 2 tabletki na raz.
Czy lepiej rano czy wieczorem?
Co o tym sądzicie ??
Pozdrawiam
Ja zdecydowałabym się na branie jednej tabletki rano, drugiej wieczorem (tak też brałam swoje leki). Jakoś tak mi się wydawało, że jak wezmę je w odstępie czasowym, to mniej obciążę żołądek i wątrobę A może to jakaś moja paranoja.

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy po tygodniu stosowania Izo moje wlosy leca jak szalone... po prostu 2x wiecej niz zwykle, a i tak wypadalo ich troche. Macie jakies sposoby na to? Nie wiem czy poczekac - moze przejdzie? Czy spotkalyscie sie z tym wypadaniem i czy trwalo cala kuracje (heh jak tak to ja wylysieje chyba).

No ale z cera znacznie lepiej chociaz
Mnie ominął ten problem. A obawiałam się bardzo wypadania włosów. Używałam szamponu Vichy z Aminexilem i chyba coś pomogło. Brałam też skrzypa, ale nie bardzo widziałam po tym efekty.
Może spróbuj taki płyn Loxon 2% (jest też 5% ale w niektórych aptekach chcą receptę). Kupuję go dla mojego TŻ'ta bo coś zaczął łysieć i pomaga. Ma gęstsze włosy... widać różnicę.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora