Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bliznowiec
Wątek: bliznowiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-23, 19:49   #5
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: bliznowiec

hey dziewczyny ! niedawno mialam wycinane znamie jakos w maju no i niestety zrobil mi sie bliznowiec.. na poczatku uzywalam masci alantan plus ze wzgledu ze rana sieza a obecnie silikownowy zel DERMATIX jestem pod obserwacja dermatologa dzis u niego wlasnie bylam i stwierdzil ze bede miec te zastrzyki sterydowe jutro ide i przyznam ze mam stresa lekkiego
(mam nadzieje ze to zadziala)
Hancurek po ilu zabiegach byl jakis efekt? mi strasznie zalezy aby bliznowiec sie splaszczyl a tak jak napisalas cytuje "zaczał sie spłasczać i zmienił kolor" aaa jeszcze co do chirurgii plastycznej czytalam ze w przypadk bliznowcow jest to ryzykowne bo wlasnie moze byc nawrot jego i to jeszcze gorszy bo wlasnie ze wzgledu na to iz skora ma tendencje do bliznowco ale nie zawsze tak jest
cytuje z jednej ze stron www "Leczenie chirurgiczne polegające na wycięciu blizny przerostowej - początkowo poprawia jej wygląd, jednak w dużym stopniu powoduje nawrót (od 45 do 1 00%). Jeżeli po dwóch latach od wycięcia nie nastąpi nawrót blizny przerostowej, uważa się ją za całkowicie wyleczoną. W przypadku bliznowców leczenie chirurgiczne nie jest zalecane z powodu znacznego ryzyka jeszcze większego rozrostu."

pokladam nadzieje w tych zaczynajacych sie od jutra zastrzykach
5 ampulek

aaa no i chronienie przed sloneczkiem obowiazkowe

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2006-08-26 o 10:59
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując