Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bliznowiec
Wątek: bliznowiec
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-31, 11:57   #30
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: bliznowiec

ja stosuje obecnie dermatix i jestem po drugim zabiegu ostrzykiwania sterydami i jestem BAAAARDZO zadowolona widze efekty blizna jest mniejsza i bledsza zabieg wycinania znamienia byl niedawno (w maju tego roku2006) a wszelkie dzialania leczenia zaczely sie od momentu kiedy wyciecie sie zagoilo i mozna bylo cos stosowac(niestety wlasnie powstal bliznowiec a mialam nadzieje na kreskeczke bo byla ) tak wiec dermatix od lipca(ok11) owszem bliznowiec sie nie powiekszyl jest bardziej elstyczny j oraz w kolorze nie mocno czerwonym nie czuje dyskonfortu ogolnie jestem zadowolona z niej bedac ost na kontroli u lekarza dermatologa stwierdzil ze mozna bybylo ostrzykiwac sterydami troche sie balam pierwszy zabieg bolal ale juz drugi okey teraz czekam na nastepny

Marcinie faktycznie bledem lekarza bylo iz nie poinformowal Cie co powinienes robic moim zdaniem powinienes byl wowczas pojsc do dermatologa ale nie wiem czy byles?

wszlekie zabiegi korekty wycinania bliznowca sa ryzykiem poniewaz moze jeszcze bardziej przerosnac i tak samo niestety wlasnie zabiegi laserowe (czyatalam) dlatego z glowy odrazu wyparowaly mi operacje ponownego wyciecia

dlaczego nie nakleisz sobie na to plasterka jak wychodzisz np na plaze? to jest skuteczna ochrona nawet przed sloncem ja tak robie w sumie nawet sie nie krepuje ale wkurza mnie jak ludzie sie patrza zawsze maialm tam male znamie i jest to dla mnie norma ( znamie tek zakrywalam plasterkiem jak wychodzila na sloneczko) a to jest bardzo dobre wyjscie skoro sie krepujesz i masz cierpiec gdy taka piekna pogoda

a obecnie co robisz Marcinie? ta masc dermatix? czy cos jeszcze? a ten zabieg laserowy to jak po nim bylo?

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2006-08-31 o 12:42
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując