Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-21, 13:17   #3601
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cześć Dziewczyny

Magdolena Mam nadzieję że niedługo rozwiążą się Twoje problemy.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Monique- mój ex mąż mnie odizolował od wszystkich znajomych, i dlatego jest moim ex
No to znasz ten ból.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mnie tymczasem dobijają wielkie pojemności, teraz jednocześnie w użyciu mam:
- szampon 400 ml
- żel pod prysznic 500 ml - Blubel
- krem do twarzt 400 ml
- balsam do ciała 500 ml
- krem do rąk 500 ml
- krem do stóp też mam jakby duży bo używam w tym celu balsamu Garniera z mocznikiem, u mnie sprawdza się tylko na stopy, nie wiedząc o tym wcześniej kupiłam ten duży czyli 400 ml
- micel 500 ml ale to u mnie akurat schodzi szybko i nigdy mi się nie nudzi
i jak tu coś zużyć?
Wielkie pojemności są dobijające. Tylko szampon jestem w stanie strawić w większej pojemności i Blubelki jak dla mnie mogłyby mieć litr.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Drugim moim pomysłem jest robienie listy rzeczy czego potrzebuję/co mi się kończy... i mam zamiar dopiero (może) w następnym miesiącu zakupić te rzeczy, ale w drogerii internetowej, wszystko razem jako jedną paczkę. Zamówić tylko to co potrzebuję, za określoną kwotę, aby kontrolować także i wydatki. Nie wiem czy to dobry pomysł
Tak jak mówiły dziewczyny jeżeli będziesz konsekwentna to plan jest dobry.
A ja sobie zrobiłam dodatkowe arkusze w excelu. Na jednym mam policzone sztuki z każdej kategorii i co miesiąc sobie będę zaznaczać kolorami gdzie mi ubyło, przybyło (tego mam nadzieję nie będzie) a gdzie jest bez zmian. A na drugim pisze sobie kiedy zaczęłam używać dany kosmetyk żeby wiedzieć na ile mi starczają poszczególne rzeczy. Nie we wszystkim widać jaki jest ubytek a tak będę wiedzieć kiedy już ze spokojnym sumieniem mogę się rozglądać za następcą.

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Na krem do rąk z prowitaminą B5 aloesowy Glicea zawzięłam się tak,że chyba naprawdę zdążę go zużyć w terminie.I muszę go pochwalić.Przy regularnym stosowaniu-bardzo porządny krem za małe pieniądze (kupiłam go za 3 zł z groszami w sklepie ogólnospożywczym na osiedlu).
To ulubiony krem mojej mamy.

---------------------------

Zużyłam :
  • maseczka przywracająca blask Oriflame – saszetka
  • krem aktywnie nawilżający Sopot Spa Ziaja
  • odżywka z winogronami Oriflame (i wzięłam się za używanie ostatniej odżywki )
  • żel pod prysznic żurawina poziomka Blubel Ziaja
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora