Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-22, 23:04   #1523
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Z tego co widze to wszystkie bardzo ladnie wygladacie w bobach ta fryzurka ma cos jednak w sobie

Straszliwie mi sie nudzi wiec powklejam kilka swoich fotek z rożnych okresów "życia" mojego boba co by dziewczyny, ktore ciekawe sa jak wyglada bob jak rosnie mogly sobie popatrzec a ostatniego czau moj bob przechodzil straszliwe metamorfozy wiec z dnia na dzien wygladalam inaczej hehe

1- fryzurka po pierwszym scieciu z dlugich wlosow ( prawie do polowy plecow).
2- czyli druga wizyta u fryzjera na podciecie troche odrosnietego tylu i boczkow.
3- czas gdy wloski sobie rosly i zapuszczalam przodzik
4,5,6- z początku sierpnia gdy podcinalam sam tyl (przod od samego poczatku sobie rósł) + dwie footki małej grzywki dorobionej.

a teraz kilka fotek po mojej ostatniej metamorfozie ktora przeprowadzilam 2 tygodnie temu
7,8- ostatnio naszla mnie chec na gesta prosta grzywke tak wiec wzielam nozyczki i ciachnelam sobie sama grzywke i tak wygladam obecnie
9,10- fotka dziwna ale dobrze widac dlugosc wlosow z przodu a z tylu siegaja do polowy szyji i jak widac moge bez problemu spiac wlosy

Od poltora miesiaca nie scinam juz zupelnie wlosow (no zwyjatkiem swojej grzywki) i rozmyslam co by dalej z nimi zrobic hehe

Sorka jak przynudzam i za jakosc wiekszosci zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_017030.JPG (90,4 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie000111.jpeg (27,2 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie00533.jpg (35,1 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie09907.jpeg (17,9 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_005655.JPG (78,1 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie00552.jpeg (22,1 KB, 231 załadowań)
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując