Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmiala propozycja:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 11:09   #612
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Neuilly już odpowiadam, specjalnie wymalowałam się nim i kontemplowałam usta przed lustrem, co by Cię w błąd nie wprowadzić
Odcień to 488 Lychee Rose.
Dzięki Sitc własnie ten odcień chyba przegapiłam w perfumerii - nie ma wszystkich testerów i zostały ciemne kolory , a tu u Ciebie patrzę ... taki różyk .

Cytat:
Drobinki posiada z rodzaju tych opalizujacych na wszystkie kolory, jednak bardzo malutnie, nie wyczuwalne i same w sobie prawie nie widoczne, jest ich sporo, dają taki gładki, winylowy blask.
acha , o to mi chodziło - żeby opalizowało właśnie na wiele kolorów - i żeby nie był za bardzo kryjący .

Cytat:
Jeśli planujesz zakup, to ostrzegam że to jest klej wszechczasów i panele podłogowe można by na niego układać ja akurat lubie takie lepiki (Pure Color E. Lauder rozczarował mnie wodnistością), więc mnie pasuje.
Ja mam błyszczyk Diorkiss 008 - ten biały sorbet i też odpowiada mi jego lepkość - z tym tylko , że biel posiada drobinki srebrne z hm , wielobarwnymi troche przypominające tęczę dlatego byłam ciekawa czy Twój odcień / 488 też będzie miał srebrne drobinki czy też wielokolorowe , pasujące do odcienia błyszczyka tak jak w Kiss Kiss Guerlain . Ale teraz już wiem


Cytat:
odczuwam presję...
Hybris - i o to chodzi , presja jest również zjawiskiem wyzwalającym energię - załaduj więc porządnie baterie
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora