Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Falująco - kręcące włoski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 18:18   #16
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Dot.: Falująco - kręcące włoski

hejka ja mam naturalne kręcone włoski -kiedyś miałam spiralki ale teraz po farbowaniu mi sie troszke prostują !!!!!!!!! czasem mi sie pusza wlosy na czubku wlosy-ale kupilam krem nawilzajacy do wlosow kreconych z avony-nowosc-nie zawsze jest !!!!!!!! pieknie pachnie i nie skleja zawsze sobie go nakladam na cale wlosy i jest ok-do tego spray nablyszczajacy tez z avonu-zapachy sa te same-piekne-pachnie na "kilometr"-hihi . Pianki probowalam rozne jednak kazde sa jakies rzadkie- od lat uzywam pianki z niemiec ze sklepu zwyklego-LIDL- bardzo tanie pianki takie srebrne i duze-i one mi ładnie robia loki-kto by sie spodziewal ze po takiej niby zwyklej piance-uzywam jej od 10 lat-teraz u nas otwarli taki market maly-LIDL- i mozna je kupic w polsce-bo tak to byly w niemczech. Mam tylko problem z dobraniem odzywki i szamponu. Oczywiscie po kazdym myciu -po odzywce- recznikiem od dolu podnosze loki-potem pianka na cale wlosy i juz !!!!!!!!!!! a i odzywki najlepiej trzymac pod workiem foliowym i recznikiiem zeby wytwarzal cieplo tak ok 20-30 minut-bez foli odzywka nie wchlania sie dobrze gdyz polowa paruje w powietrze !!!!!!!!!!!! pozdrawiam!!!!!!!!
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując