Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - revlon color stay
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 14:41   #54
elrothiel
Przyczajenie
 
Avatar elrothiel
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 4
Red face Dot.: revlon color stay

Teoretycznie ten z wersja softlex sie lepiej rozprowadza i jest lżejszy. Ja tydzień temu kupiłam bez softlexu- klasyczny. Jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona z efektów. Nie tworzy maski, trzyma sie cały dzień, cera sie nie błyszczy i nie wyskakują mi żadne niespodzianki (a podobno ten z softlexem ma jakaś substancje,po której niektórym dziewczynom coś wyskakuje). Nie bronie swojego wyboru bo pewnie jak skończy mi sie moja wersja spróbuję tego z softlexem,ale naprawdę po tygodniu używania klasycznej wersji jestem zachwycona. Niemniej jednak, jak wcześniej pisałam, pod podkład używam kremu nawilżającego,bo mniej tłustą skórę faktycznie może "podsuszyć". Tak naprawdę uważam,ze najpierw samemu trzeba się przekonać. Niektóre dziewczyny mówią,że ta wersja, którą mam jest "za ciężka",a mnie zapytała sie ostatnio znajoma, czy mam na twarzy podkład,więc o czym to świadczy? Dopóki sama nie wypróbujesz,to się nie dowiesz którą wersję wybrać Poza tym wszytko zależy to od indywidualnych właściwości i potrzeb skóry. Dlatego ogólnie polecam revlon colorstay (wersję pozostawiam do wyboru) Pozdrawiam
__________________
elrothiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując