Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - balsam brazujacy, samoopalacz a dłonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-16, 20:43   #30
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: balsam brazujacy a dłonie?

Cytat:
Napisane przez anetka.mini
hej słuchajcie a jakich używacie kremików brązujących?? może jakiś mi polecicie.. kiedys używałam sopot ale on troszkie smierdzi i poza tym slyszalam ze pozniej ciężko po nim jest opalić sie w lato na słoneczku...
Chyba wszystkie kremy brazujace i samoopalacze troche smierdza... Ja zawsze smaruje sie na noc, wiec nie jest to takie straszne Najbardziej zadowolona jestem z samoopalacza Yves Rocher i Garniera z drobinkami Oba sa niby do nog, ale ja ich uzywam do calego ciala Sa dosc ciemne, wiec czesto mieszam ze zwyklym balsamem i efekty, jak po balsamie brazujacym Kilka dni temu kupilam balsam brazujacy Dove i po pierwszym uzyciu jestem zadowolona - zobaczymy jak bedzie schodzil Nie wiem, czy jest juz w PL dostepny No i niestety minusem tez jest typowy samoopalaczowy zapach Ale za to na poczatku przeslicznie pachnie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując