Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OPALENIZNA--->jak pokonac ta "bariere" ...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-20, 10:37   #13
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: OPALENIZNA--->jak pokonac ta "bariere" ...?

Wiem smoczku wiem Kosmetyczka mnie już ostrzegała powiedziała, że i tak miałam sporo szczęścia, bo mam rozszerzone naczynka i mogło się to skończyć dużo gorzej musiałabym na głowę upasc aby powtórzyć taki wybryk nie chcę znowu wyglądać jak potworek jak potem nie posmarowałam skóry balsamem to byłam cała biała (no troszeczkę przesadzam), kupiłam go kiedyś na targach kosmetycznych, wiem że był na bazie miodu, miałam kiedyś też takie mleczko do twarzy (coś rewelacyjnego)tylko za Chiny nie mogę przypomnieć sobie jak to cudo się nazywało.
Acha jeszcze Justy zapytała co na to kosmetyczka, nie więc powiedziała "że skóra jest przesuszona" zrobiła mi jakąś maseczkę na twarz i coś położyła na ciało było przyjemnie i zaleciła abym kupiła sobie nawilżający balsam i często go stosowała. A mężczyzna mojego życia robił mi masaże olejkami Za niedługo będę się was pytała "jaki makijaż to tej ślubnej sukienki" Tylko, że teraz ta franca nie ma mi czasu masaży robić

pozdrawiam
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując