Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OPALENIZNA--->jak pokonac ta "bariere" ...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-20, 16:49   #19
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Re: OPALENIZNA--->jak pokonac ta "bariere" ...?

heh ... dziewczęta skończcie już ten temat ,bo aż strach wogóle wychodzić na słonko ... a ja jeszcze zaczęłam chodzić na solarium ( znaczy nie jeszcze bo słońca unikam ,nigdy się nie opalałam ,a w tym roku chciałam troszkę nabrać kolorku)...aż mi się humorek psuje
Z drugiej strony ,mogę wam powiedzieć jedną rzecz ... że największy wpływ na to jak każda z nas będzie wyglądała w wieku 40 lat czy póżniej (jak sucha śliwka czy jak brzoskwinka ) mają nasze geny...ktoś albo będzie tym pierwszym typem ,ktoś drugim ... nawet jeśli stosuje jakieś super kremy to jedynie odrobinke może zapobiec procesom starzenia ale się wymądrzyłam...ale wiem ,bo moja ciocia jest biologiem ,pracuje w laboratorium ,przebywa w ameryce
a więc są czynniki które troszkę opóźnią ten proces , a także takie które przyśpieszą...ale wydaje mi się ,że nie ma czegoś co ma na nasz wygląd większy wpływ niż nasze geny przekazywane z pradziadka na dziadka i bla bla
ojj...temat był tylko o tym jak przekroczyć barierę naturalnej opalenizny , opalić się mocniej niż się opalamy a tu prosze ... zaczęłyśmy rozmawiać o DNA i tym podobne
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując