Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SPECIFIC CELLULIT DRINK FORTE PHARMA-kto stosowal
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 15:47   #24
pszczółka0070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: SPECIFIC CELLULIT DRINK FORTE PHARMA-kto stosowal

Witam
Ja stosowałam SPECIFIC CELLULIT DRINK FORTE PHARMA przez 40 dni juz jakis czas temu i sa rezultaty. Ja mam mega cellulit wiec nawet malenka poprawa mnie cieszy Po 1 opakowaniu raczej nie widac roznicy na skorze, ale potem robi sie bardziej jedrna a przede wszystkim jedwabista - gladsza. Teraz postanowilam zaczac kuracje od nowa przy jednoczesnym delikatym odchudzaniu, bez zdrastycznej diety! Polecilam ten specyfik kolezance, ktora rowniez widzi znaczna poprawe na skorze /ale ona ma maly cellulit/. Razem ze mna zacznie to stosowac jeszcze jedna kolezanka wiec jak i u niej beda widoczne zmiany to bedzie juz nas 3
Jak wczesniej juz ktos napisal fiolke wlewa sie do 1-1,5 l wody i pije przez caly dzien! Stosowalam sie do tych zalecen w zasadzie mozna powiedziec w 100%. Napoj ma malinowy smak, jakby sie pilo wode z sokiem po prostu. Ale musze przyznac ze nawet po 40 dniach smak sie nie znudzil. Mysle ze warto sprobowac SPECIFIC CELLULIT DRINK, i nie denerwujcie sie ze po 1 opakowaniu nie widac jeszcze rezultatow jakich byscie oczekiwaly, ja po 3 zauwazylam na prawde duza poprawe, koszt ok 180 zl na m-ac moze nie jest zbyt niski, ale sadze ze lepsze to niz kupowanie tych wszystkich innych specyfikow do smarowania! SPECIFIC CELLULIT DRINK chyba uwalnia wode z organizmu dzieki czemu skora robi sie gladsza, dziala od srodka organizmu a nie jak kremy tylko na zew. skory. Kiedys chcialam zafundowac sobie laserowe usuwanie cellulitu ale odradzono mi! Jak sie okazuje nie dosc ze koszt jest mega wielki /ok 3000zl/ to tak na prawde cellulit powraca i to juz po 2-3 m-ach chocby nawet kobieta cwiczyla duzo i pila 2l wody dziennie! Tak wiec to wyrzucone pieniadze!
Na prawde szczerze polecam FORTE PHARMA. Napiszcie czy Wam rowniez pomaga!!
Pozdrawiam i zycze sukcesow ))))
pszczółka0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując