Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś nowego ~> help:) Eweluniaa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-19, 21:08   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: coś nowego ~> help:)

hej ... piekne wlosy ile bym dala za takie loki mmm ...no wiec...jak masz jakies wypryski to ukryj je pod zielono-brazowym korektorem,na ktory potem nalozysz podklad(odpowiednio dobrany do Twej cery),wymodelowalabym twarz podkreslajac lekko kosci policzkowe rozem(zarazem ja ozywi,nada swierzosci),co do oczek odradzam czarne kreski na dole,poniewaz to Ci je pomniejsza...malowalabym Twe oczka jasnymi cieniami(nie koniecznie polyskujacymi na dzien..)wybieralabym matowe,ladnie by na Twych oczkach wygladal makijaz typu w wewnetrznym kaciku jasniejszy cien w zewnetrznym ciemniejszy cien(oczywiscie pamietajac o roztarciu granicy miedzy cieniami),co bys powiedziala na zlotawe cienie,beze,brazy,brudne roze,lub nawet mozna cos zdzialac z zielenia-aczkolwiek nie na cale oczko-bo by sie zlewalo to z Twoim kolorkiem oczu,co do ust na co dzien proponowalabym blyszczyki,brudne roze...cvo do fryzurki do nie wiem bo w tej dziedzinie sie zbytnio nie znam..ale wydaje mi sie ze jakbys troche wycieniowala wloski by nadac im lekkosci,to by bylo okej pozatym cos z ta grzywka-troszke ja poprawic inaczej obciac,bardziej asymetrycznie moze...Co do studniowki proponowalabym tak zwane kocie oczy,z mocno wytuszowanymi rzesami do gory...a wloski hmm niewiem czemu ale widze Cie w koku,z ktorego wystawalyby poszczegolne pasma lokow,i grzyweczka z przodu.Troszke bym popracowala nad brwiami ..pozdrawiam Cie
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując