Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszuści - jedwab biosilk
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-21, 17:01   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Doris ale on chyba nie ma zbyt tanio, a może się myle...
Ceny z tego co widziałam normalne. Wiadomo jak to jest - zawsze znajdzie się sklep, w którym coś będzie 1 zł taniej, ale coś innego 1 zł drożej. Wzięłam szampony i odżywki Leo Activ (mam już jedną w domu, podobno najsłabszą z serii a i tak super, więc nie mogę się doczekać wypróbowania kolejnych) - tylko u niego widziałam taki wybór a cena OK, do tego jedwabie Farouk, krem wygładzający (do używania z prostownicą) z Joanna Professional, szampon jajeczny Kallosa - łacznie prawie 8 kg towaru. Mam zapas odżywek i szamponów na rok. Przesyłka będzie wprawdzie kosztować 20 zł (wzięłam kurierską) ale przy zakupach za 100 zł jakoś to przełknę. Zresztą i tak nie kupię tego nigdzie indziej i nie w takiej cenie. Jeżdżenie po okolicznych drogeriach i wydawanie na bilety autobusowe i tramwajowe - wyszłoby na to samo . A ile razy pytam w moim mieście o jakieś kosmetyki wyczytane na forum, to babki w drogeriach robią wielkie oczy. Wolę zamówić w necie, niż tłumaczyć im za każdym razem o jaki produkt mi chodzi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując