Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 13:34   #170
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, mierzyłam polską rozmiarówkę, niestety nie pamiętam jakiej firmy ale to w sklepach polecanych w pierwszym poście w Poznaniu. Faktycznie miseczki miały bardzo szerokie fiszbiny, w innych sklepach dorwałam z węższymi i było troche lepiej, ale wałeczki pozostały. Najbardziej przeraziły mnie te na plecach
Poczytałam trochę na balkonetce że to nie tylko mój problem i dzisiaj polecę po przymierzać na początek z 75 obwodem. Mierzyłam wąskofiszbinowe 70F i po długim (aż pani ekspedientka zapytała czy mi w czymś pomóc) wyciąganiu spod pach stwierdziłam że troche przymałe
może to był Comexim? oni mają zawyżoną rozmiarówkę, 70E wypada jak 70F
albo może stanik był za mały i miałaś tzw efekt pomarańczy w szklance jeśli piszesz że 70F było przymałe. a z jakiej firmy to 70F? może 32F?

a który w Poznaniu? bo są 3, i żaden nie oferuje profesjonalnego brafittingu
w Amazonce pani próbuje wcisnąć cokolwiek się da, z reguły za szeroki obwody, więc trzeba uważać
w Yoshi, może zależy na kogo się trafi, ale też próbują wcisnąć z kolei za wąskie obwody, za małe miseczki, więc też trzeba uważać
w Avocado nie byłam, ale też słyszałam, że panie się nie znają i twierdzą, że buły są seksi

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
czyli po prostu jest za mały? powinnam przymierzyć rozmiar większy?
tak
Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
wiem, że zdjęcia nie są najlepsze, ale ciężko tak samej komórką następnym razem bardziej się przyłożę

najlepiej zrób więcej zdjęć, przy różnym ułożeniu ręki itd, a potem wybierz te które są najlepsze (ja zazwyczaj robię z 20 zdjęć )

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
teraz też widzę, że z tym białym coś nie tak. w sklepie byłam zachwycona, ale to może dlatego, że to był mój pierwszy zakup w tym rozmiarze.

nadal polować na 70 D, czy może macie jakąś inną radę? dodam, że w niektóre 70D nie mogłam się nawet zapiąć biustonosze dzielą się na wąsko- i szerokofiszbinowe? mogę prosić o 70D z szeroką fiszbiną, czy szukać innego rozmiaru, z większą miseczką? jaki byłby następny rozmiar dla mnie odpowiedni?
[/COLOR]
od 70D jest większe 70E/ 32DD (70DD), ale zdarzają się modele mało lub dużomiseczkowe, więc najlepiej przymierzać oba.

w bieliźniaku chcesz prosić o szeroką fiszbinę? powodzenia te panie zazwyczaj się na tym nie znają, będę próbowały wcisnąć ci jakaś 75tke bo tam będziesz mieć szersze fiszbiny
simeri jest offline Zgłoś do moderatora