Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-16, 15:35   #175
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;13758753]hmm ja bym wzięła chyba 30F .. ja mając 92 w biuście nosiłam 30FF, ale mam dosyć jędrny biust jeszcze :P Twoja mama po latach złych stanikach moze mieć co zgarniać więc lekki luz nie zaszkodzi ;> A poza tym jak był ten wymiar mierzony ? Bo wiadomo że z wiekiem biust moze "opaść" i tak naprawdę moze być go wiecej niż wychodzi z pomiaru - ale w sumie nie wiem.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Pollyanna jest małomiseczkowa, więc z tego modelu lepsze by było 30F.

Lepiej by było jakbyś zamówiła w Polsce ze sklepu internetowego, bo jeśli nie będzie pasować to możesz odesłać. A tak jeśli kupisz zły rozmiar, to zostaje sprzedaż na all.
dzięki dziewczyny
poszukam w takim razie 30F
w Polsce bedziemy przez 2tyg zaledwie więc odpada zakup w sklepie internetowym, wolę kupić na ebayu i w razie co wziąć spwrotem i sprzedać albo uświadomię mamę mocno a ona będzie uświadamiać koleżanki w urzędzie i może na kogoś ten niepasujacy stanik będzie ok
a co oprócz polyanny szukać? moim pierwszym dobrym stanikiem był Panache Lily turkusowy a potem wziełam Tango II Plunge Nude i strasznie mi ręce obcinał i tak się zastanwiam nad Panachem jednym żeby mama miała porównanie wąsko- i szerokofiszbinowego
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora