Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-06, 17:21   #97
gabi1415
Przyczajenie
 
Avatar gabi1415
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: obgryzanie paznokci

Hej ja też mam strraszne problemy z obgryzaniem chodze do 2 gumnazjum a obgryzam przy każdej sposobnosci Jak patrze na telwizor czy sie nudze...siedze i potrafie nawet obgryz az do takiej długosci ze mnie boli wtedy dopiero żąłuje ze obgryzam..próbowałam przezwyciężyć ten nawy ale poprostu sie nie da..dwa miechy nie obgryzalam dzieki preparatowi..a potem nagle sie zdenerwowalam i obgryzlam wszystkie paznoknie na raz..bardzo mi bylo smutno ze mam taki głupi nawyk..zawsze marzylam i marze o dlugich pieknych paznokciach..ale jak juz je mialam to mnie denerwowaly..patrzylam wiecznie na nie i wiecznie trzymalam w buzi Ja juz nie wiem co robic taki dlugi okres nie obgryzalam i jedna chwila to zmienila to jaki sens je zapuszczac jak zas za pare miesiecy sie zdenerwuje i zaczne od nowa obgryzac? no nic życze wam zebyscie przestaly obgryzac... I myśle ze tipsy nie zalatwia sprawy;] bo one jeszcze bardziej czlowieka ktoy pierwszy raz ma dlugie paznokcie bardzo by to denerwowalo...i by je obgryzl albo zrobil tak ze by sie zlamaly..podwazajac je zębami itp..
__________________
Gabi
gabi1415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując