Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 21:33   #12
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Może też bym sie załapała? Zawsze sie nad tym zastanawiam, ale nie mam pojęcia... Pomóżcie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się dość szybko, na złotawo.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy błękitne. Rzęsy mam ciemne, długie. Brwi szybko zarastają ale są ciemne (brązowe)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej nie występują, kiedyś może miałam w lato, ale to takie złotawe przebłyski

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Hm... Ciepły, złotawy. Ale zawsze ciocia mówi, ze jestem jak brzoskwinka, jeżeli chodzi o odcień no i jak sie opale, to włoski na ciele mam takie jaśniutkie <wstydniś>


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Hmm... Brązowe, ale takie z przebłyskami złotymi bardziej. Kiedyś w lato nawet byłam blondynką


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?
Nigdy sie nie zastanawiałam, ale coś z jasniejszych.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam niebieski, pomarańczowy, brązowy.

Czy dobrze uważam się za wiosne?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz

Edytowane przez czesterka
Czas edycji: 2007-07-08 o 22:21 Powód: zapomniałam napisać
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora