Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-09, 14:49   #15
izza7
Raczkowanie
 
Avatar izza7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

i ja bym bardzo mocno prosila )

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

zdecydowanie szybko i na złotawo-brązowo od razu.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy brazowe ciemne, obwodka jeszcze ciemniejsza. brwi i rzesy zdecydowanie czarne.



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi w zimie prawie nie ma w lecie sie pojawiaja i sa zlotawe jasnobrazowe



4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna jasna. policzki rozowawe. rumienie sie na rozowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

wlosy naturalne czarne. czasem w lecie od slonca odrobine jasnieja i pojawiaja sie ciemne rudozlote refleksy

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

chyba koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
podkreslaja hmm chyba czerwony zdecydowanie zolty i turkus zielen i granat . raczej zdecydowane wyrazne kolory. takie lubie i czuje sie dobrze nie wiem czy podkreslaja moja urode chyba tak
izza7 jest offline Zgłoś do moderatora