Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podklad w upalne dni ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-10, 21:55   #4
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jak podklad w upalne dni ?

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Myślę, że mimo wszystko musisz rozróżnić: co innego podkład na letnie dni do codziennego stosowania, a co innego podkład na taką uroczystość, jaką jest ślub.
Na lato generalnie poleca się kremy tonujące, bądź podkłady rozświetlające. Jednak są one lekkie, często transparentne albo delikatnie kryjące i mogą nie wytrzymać miliona pocałunków i całonocnego balowania
Napisz jaki masz rodzaj cery, jakie jej niedoskonałości (krotki, rozszerzone pory, pęknięte naczynka?), jakich podkładów do tej pory używałaś i z jakiego byłaś najbardziej zadowolona?
Podkład w sprayu ma Dior. Miało również Lumene, jednak wycofało go ze sprzedaży.
Myślę, że kluczem na przetrzymanie przez makijaż sierpniowego słońca nie będzie zmiana podkładu (jeśli masz jakiś, z którego jesteś zadowolona), a raczej zakup utrwalacza/fixatora, który na wiele wiele godzin utrwali podkład, nie zmieniając jego właściwości.

Pozdrawiam!
Pozwolę się wtrącić, bo też w sierpniu wychodzę za mąż i też poszukuje kosmetyków, ktore sprawdzą się w uplany dzień na mieszanej buzi. Anahstasio proszę przedstaw mi, na które fixatory warto spojrzeć i jeśli możesz podaj mi ich ceny. Ja zastanawiałm się nad artdeco - jest stosunkowo niedrogi, ale cyz dobry?
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując