Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - stylistka bez kursu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 12:00   #98
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: stylistka bez kursu

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Już parę razy były takie dyskusje i powiem szerze, że nie przekonały mnie również argumenty z tej dyskusji. Jakieś 100 lub 200 lat temu wiedza była przekazywana z pokolenia na pokolenie i tak zwana złota rączka wystarczyła, ale obecnie mamy inne czasy. Rozwój techniki spowodował, że zostały wprowadzone dyplomy, cretyfikaty, uprawninia i nie bez przyczyny. Są nadal zawody gdzie złota rączka jest wysyarczająca, ale nie na poziomie zgodności z prawem i etyką zawodową. Jak zauważyłam Albertynie i paru innym osobom właśnie o tą etykę chodzi. Jeszcze za mało w naszym kraju spraw sądowych głównie o uszkodzenie ciała bo nie ma sensu porównywać osób które mają do czynienia z ludzkim ciałem i osób które mają do czynienia z projektowaniem stron internetowych czy witryn sklepowych bo tu głównie liczy się pomysłowość i smak. Jest niewele osób niesłychanie zdolnych, i jeśli jakaś firma zdecyduje się zatrudnić taką osobę to nie po to żeby jej mniej płacić, ale żeby dać szansę się wykształcić i w ten sposób w jakiś sposów przywiązać do firmy i podnieść jej prestiż. Doświadczenia nie zdobywa się z dnia na dzień, ą każdy dzień przynosi nowe doświadczenie. Nawt zdolne osoby to wiedzą, a jeśli chcą swój talent marnować dla jakiejś tam firmy za mniejsze pieniądze to ich sprawa. Pewne jest to, że jeśli ktoś chce się liczyć w zawodzie to chce się również pokazać, a właśnie do tego są potrzebne dyplomy i certyfikaty. Stylizacja paznokci jest młodą dziedziną. Stomatologia też zaczynała od myślenia, a somsiad dobrze wyrywa zęby to pójdę do niego. Potem niestety sztuczna szczęka się kłania. Paznokcie czy włosy na szczęście odrastają, a co by było gdyby nie odrastały. I w tym całym wywodzie nie pomniejszam zasług stylistek bez szkoleń, ale jeśli ktoś się szanuje i przagnie aby inni go szanowali to nie poprzestanie na samouczeniu się. Nie wykluczam wyjątków, którzy jak zobaczyli np. kwiaty akrylowe odrazu wiedzieli jak to zrobić bo takie osoby też są ale nie oszukujmy się to tylko wyątki które potwierdzają regułę.
ło matko !!!!!!!!!!!!!!!
nareszcie ktos te sprawe ujol z sensem. szkoda ze natura nie obdarowala mnie tak jak mojego TZ sensownymi wypowiedziami.

Aga wielki poklon dla twojej wypowiedzi.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując