Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Magik od Heleny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 19:30   #24
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Korektor Kanebo - ok 160 zł we wrocławskiej Sephorze...ale naprawde nie zaluje pieniedzy...Jednakze gdybym nie miala probki to nie wiem czy bym kupiła (lekki uraz po HR)...Zachwycił mnie odrazu..Kupiłam chyba na drugi czy trzeci dzien po próbie...Naprawde polecam tymbardziej ze ty SisleyS potrzebujesz raczej rozswietlenia i załamania swiatła niz super krycia...W zwiazku z tym mysle ze na codzien starczy kropelka i bedzie dla ciebie wydajny
Pysia proszę nie uduś mnie ale właśnie byłam w Douglasie (bo w poznańskich Sephorach nie mają Kanebo) i..... kupiłam ten korektor

Kolor nr 2 z Kanebo jest naprawdę jedynym z selektywnych marek który idealnie pasuje do mojej karnacji na teraz i jak się troszkę opalę

Przejrzałam dzisiaj wszystkie dostępne korektory w pisaku z górnopółkowych firm i ten wyglądał najlepiej, a jak ma tak dobre recenzje tu na KWC i na MakeUpAlley to nie może to być pomyłka- na pewno nie będzie gorszy niż Dior

Ech wiem, jestem w gorącej wodzie kąpana, ale już mam dosyć tego Artdeco.

Zapłaciłam 145zł, ma on 2,5ml czyli dużo więcej niż Dior, Kanebo bardziej się opłaca
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując