Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jeszcze raz proszę o odpis!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-04, 17:34   #5
Ula-M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 254
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M
Re: Jeszcze raz proszę o odpis!!!

Dorotk@ napisał(a):
> Przepraszam dziewczyny , że znowu zawracam wam głowę. Czy mogłybyście mi wyjaśnić co to są te oferty na Allegro? Przy każdym sprzedawanym produkcie jest cena, ofert i do końca. Co to znaczy?

Cena - jeśli "kup teraz", to możesz mieć ten produkt od zaraz za taką cenę - wytstarczy kliknąć na to "kup teraz", potwierdzić u sprzedającego i możesz odebrać produkt.
Oprócz "kup teraz" możesz też licytować - tzn. kliknąć "licytuj" i wpisać taką cenę, za jaką chcesz kupić - jednak nie może być mniejsza od pewnej kwoty, o której wyskoczy Ci napis na stronce.
Ofert - inni ludzie może też chcą kupić ten podkład [img]icons/icon7.gif[/img] Dlatego wpisują swoje ceny, a kto wpisze najwyższą do czasu zakończenia aukcji - wygrywa [img]icons/icon7.gif[/img]
Do końca - no to właśnie ile czasu możesz się jeszcze licytować.
Ceny można wpisywać kilka razy, jeśli ktoś Cię przebije, Ty przebijasz jego aż uznasz, że jednak za dużo byś musiała zapłacić - wtedy produkt zostaje dla tego kogoś, kto zapłacił najwięcej.
Oprócz tego może się zdarzyć, że sprzedający ustalił cenę minimalną - np. dla tego podkładu 40 zł. Ty nie widzisz, jaka to cena, ale w okienku pisze Ci: "cena minimalna nie została osiągnięta". Wtedy nawet jeśli wygrasz aukcję sprzedawca nie sprzeda Ci tego towaru, bo on sobie zastrzegł wyższą cenę.
Mam nadzieję, że nie namieszałam Ci jeszcze bardziej, w razie czego pytaj śmiało, co niejasne [img]icons/icon7.gif[/img]
A komentarze, jakie ma użytkownik, możesz zobaczyć klikając na "przejrzyj opinie o sprzedającym" - czerwone to komentarze negatywne, zielone - pozytywne.
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując