Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&B cz29
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-21, 21:48   #1011
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Hajs na zimowe wyprze zbieramy, dlatego na razie nic (prawie) nie klikamy* - P&

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Tylko pójdź

Sasenko
dobre masło ma Primavika, ja jem z rossmana, ma ponad 90% orzechów, jedynie co mi nie pasuje to olej palmowy :/. Najlepsze jest domowe: orzechy, migdały, oliwa z oliwek i sól, ale mój blender padł, więc lipa.
No właśnie, a gdzie można dostać Primavikę? Bo się czaję na migdałowe, a nie chce mi się kupować online

Cytat:
Napisane przez trammer Pokaż wiadomość
Nasze Dziewczynki są SUPER!!!

Spotkanie było bardzo mile
Super, ze tak się udało namzebrac razem i mam nadzieje, ze to nie był pierwszy i ostatni raz



A niedawno zadzwoniła mojamama, ze Młoda dostała gorączki (powyżej 39 stopni)

Wcześniej było ok, a teraz zrobiła de marudna i temperatura Jej skoczyła... ((
Biedna Zuzia
Spotkanie było superrrrrrrrr! Do powtórzenia koniecznie! Simone, ale mi głupio jakoś nie skojarzyłyśmy bezmózgo, że Ty też warszawianka! Nastepnym razem się poprawimy i poszerzymy skład

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
jak znajde to podeśle linka na pw może mi sie uda na mojego Chomika wrzute zrobić

ale jutro bo zaraz w kimono ide
Ale by było super, chętnie bym sobie obczaiła
Dobranoc! Ja dziś się pewnie po północy położę, jak zwykle zresztą, mam jeszcze mnóstwoooo roboty

Emii, ale śmiesznie z tym detektywem trzymam kciuki bardzo mocno!

Minia, a jest ta Twoja dzisiejsza koszula na stronce? Ciągle mi chodzi po głowie...

Dziś obczaiłam, że koło mojej pracy otworzyła się szkoła pole dance i nawet jedna grupa mi pasuje godzinowo, chyba się przejdę i zobaczę, jak to wygląda już czuję, jak zlatuję z tej rury milion razy...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora