Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-20, 20:16   #95
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ostatnio zamówiłam 3 próbki z Neauty Minerals i dzisiaj dopiero miałam okazję je wypróbować zamówiłam oczywiście primera, który bardzo mnie zaciekawił oraz 2 podkłady golden pale i golden fair. Dzisiaj nałożyłam na bazę golden fair i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona podkład jest bardzo kremowy podczas aplikacji, nie tak jak AM, które są zdecydowanie bardziej suche.
Gdzieś na forum wyczytałam, że podkłady z Neauty są podobne w kryciu do Amilie, z czym się absolutnie nie zgodzę. Z Amilie miałam parę próbek,które były niewydajne. Jedną próbkę zużyłam na jedną aplikację a i tak nie zauważyłam jakiegokolwiek krycia. Natomiast podkłady z Neauty są moim zdaniem lepiej kryjące niż AM matujące. Poza tym AM nakładam 2 warstwy, żeby uzyskać dobre krycie, a dzisiaj nakładając podkład z Neauty wystarczyła mi 1 warstwa (przy czym z góry zaznaczę, że nie mam problematycznej cery, czasami coś wyskoczy, ale głównie oczekuję od podkładu wyrównania kolorytu cery).

Coś czuję, że skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie


Ja jestem z Wrocławia i bardzo chętnie dołączę się do zamówienia
Próbek Amilie pewnie już nie masz, ale może potrafisz jakoś porównać odcienie golden Amilie i Neauty? Potrzebuję trochę ciemniejszego niż Amilie golden fair i nie wiem czy brać z Neauty pale, czy fair.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując