Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 11:24   #110
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
W końcu wróciłam z pracy i mogę podzielić się z Wami moimi wrażeniami podkład nałożyłam o jakieś 6:50 i nadal go mam, co więcej całość pomimo tylu godzin wygląda na prawdę nieźle. Przechodząc do konkretów, to cera zaczęła się świecić między 13 a 14,nie było to jeszcze mocne świecenie, ale takie wyczuwalne na skórze (jeżeli wiecie, o czym mówię:P). Zazwyczaj stosuję bibułki matujące albo zwykłą chusteczkę higieniczną i przykładam je do twarzy lekko dociskając. Przy AM niestety taka metoda nie do końca sprawdzała się, ponieważ podkład zawsze ważył się, szczególnie na brodzie i czole (wersja kryjąca). Natomiast w wersji matującej nie było aż takiego ważenia się podkładu ale bardziej go ubywało, przez co miałam wrażenie, że wraz z pozbyciem się sebum, pozbywałam się również podkładu, co wyglądało jeszcze dziwniej. Przy Neauty zauważyłam, że podkład nie zważył się, nie zebrał w zmarszczkach mimicznych i przy pozbywaniu się sebum za pomocą chusteczki nie starłam go z twarzy. Pod tym względem jestem zachwycona!
Co do krycia to jestem zadowolona, ale wiadomo, że po 15 godzinach nie ma się co łudzić, że będziemy wyglądać tak jak po nałożeniu podkładu z rana jednak jestem zadowolona i moja zaczerwieniona broda nadal wygląda dobrze.... z nosem to trochę inna historia, ponieważ przez niemal cały rok mam katar, więc już nie zwracam na niego takiej uwagi co prawda w pracy wydawał mi się czerwony, jakby już dawno z niego zszedł podkład, ale teraz jak się przyglądam, to jest pół na pół
Podsumowując mój wielki wywód jestem bardzo mile zaskoczona tymi minerałami i na pewno kupię pełne opakowanie. Nie jestem tylko przekonana co do odcienia Wydaje mi się, że golden fair jest trochę za żółty i zastanawiam się nad neutral fair, więc jeżeli któraś Was ma neutral fair i mogłaby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to będę bardzo wdzięczna ))

Ahaa i jeszcze odnośnie bazy to nie wiem czy to ona przedłuża trwałość podkładu, czy wystarczy utrwalić podkład pudrem, ale na początku po nałożeniu bazy, podkładu i pudru wykańczającego czułam przez kilka godzin takie mocne ściągnięcie na buzi, dlatego jutro spróbuję sprawdzić ich wytrzymałość bez bazy


I który odcień Twoim zdaniem jest lepszy? Bo też obawiałam się,że neutrale będą różowe, tak jak to jest w AM, ale na swatchach wyglądają bardzo naturalnie i waham się między golden a neutral
No właśnie neutrale z Neauty po mojemu nie mają nic rozowego, to po prostu beż, ani ciepły ani zimny Annabelle są zdecydowanie bardziej świnkowe:P

Dzisiaj kolejny dzień testów, tym razem połowa twarzy Neauty, druga połowa zas AM. Porównuję:

- Neauty: Golden light
- AM: Golden fairest


Neauty wydaje się byc bardziej zolty w woreczku, ale na twarzy nie zauważyłam żadnej różnicy w kolorze. Na razie zbyt krotko mam je na sobie by ocenic wytrzymałość. W kazdym razie Annabelle wg mnie są bardziej "podkladowe", cięższe, Neauty bardziej satynowe. Póki co, nie potrafię sie zdecydowac, co woli moja skóra, decyzja chyba bedzie wieczorem Chociaz juz widzę, że AM zaczynają zbierać się w załamaniach. 2 godziny po nałożeniu O_o

Edytowane przez Nixie
Czas edycji: 2014-11-23 o 11:29
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując