Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ważne ogłoszenie Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 10:52   #58
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Nowy wizaz

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Możemy zrobić taką próbę na dwa tygodnie. Pytanie, czy dużo osób zechce wziąć udział w sondzie?
I mam warunek, żeby sonda była założona dopiero po dwóch tygodniach testów.
takze uwazam ze ankieta ma sens tylko i wylacznie po okresie testowym - wczensiej szkoda sie denerwowac. Zreszta ja tez jestem dobrym na to przykladem - na pocztku zmiany jakie zobaczylam na wizazu wywolaly u mnei szok i agresje ale dosc szybko do nich przywyklam i teraz mi sie bardzo podoba. A nawet chetnie zagladam na techniczne watki w celu wspolpracy

Ja jestem za reklamami kontekstowymi, ale tak jak powiedzialy dziewzyny - nie niebieskie i nie zeilone - po prostu tak zeby byla szybko zauwazalna roznica pomiedzy reklama a linkami ktore zamieszczaja dziewczyny....


EDIT: Złosiu - a co z linkami w tekscie - ja dalej strzelam "na oslep" w telkst bo nie widze roznicy miedzy zwyklym tekstem a tekstem linkowanym przeciez to jeden akapit w css'ie PROSZE

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

oooo przepraszam juz widze
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-03-26 o 10:53
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując