Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - woń spermy
Wątek: woń spermy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-29, 12:42   #150
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: woń spermy

A ja wam powiem że przy moim pierwszym chłopaku było tak samo...strasznie mi śmierdziało i nie robiłam iceów...no może raz dałam sie skusić bo bardzo tego chciał ale zawsze do tego służyła moja biedna łapka...to było raz i ostatni raz...poza tym wiecie....robił się mokry i to tez mi śmierdziało a nie był chory...poprostu tak miałam i szczerze nam się nie układało nawet z tego powodu...on bardzo chciał a ja nie chciałam ......no ale z moim obecnym TŻem jest całkiem inaczej.Na poczatku nie chciałam za bardzo tego robić bo miałam uraz psychiczny i mi się nie spieszyło ale czasem byłam taka napalona ze myslałam ze moze by tak icea zrobić ale oczywiście sie bałam ze mnie odżuci jak dawniej. Dopiero jak mi TŻ zasugerował ze by chciał ale tak delikatnie zasugerował to się ośmieliłam i się okazało ze jest całkiem inaczej...nic mi nie śmierdziało no i sie skończyło w buźce(dla mnie to nie jest jakieś bardzo dobre bo od razu poczułam słonawe i wiadomo zawsze wypluwam do umywalki ). Chodzi o to że było całkiem inaczej i mi nie śmierdzialo więcd nie wiem jak to jest. Moze jedni faceci mają intensywny drazniący zapach a inni nie .

A tak poza nawiasem to u mojego byłego TŻta robił się mokrawy..wiecie o co chodzi a u mojego obecnego nic się nie robi mokrawy i tak myśle ze to z jednej strony fajnie bo jest suchy...nic mi nie śmierdzi i taki sterylny się wydaje ale z drugiej strony to gorzej przy mormalnym tegesie bo gozej z wejściem...ma któraś tak?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując