Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dokuczają mi bo jestem... chuda!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-26, 07:00   #33
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Dokuczają mi bo jestem... chuda!!

Cytat:
Napisane przez manolita
No właśnie, za każdym razem gdy ktoś mi się dziwił , gdzie mi się mieszczą pochłaniane produkty, bo przecież nic nie było po mnie widac, odpowiadałam , ze w uszach.
uśmiałam się do łez

Ja czasem powiadam, że mój mózg potrzebuje tyle energii do prawidłowego funkcjonowania
Może to i prawda, bo w szkole im więcej jadłam tym byłam aktywniejsza. Moja aktywność umysłowa spadała wraz ze zblizającym się końcem zajęc gdy robiłam się głodna.
Często dochodziło do tego, ze na kazdej przerwie potrafiłam zjeść conajmniej po dwie kanapki i bardzo często załatwiałam sobie kanapki i bułki ze szkolnej stołówki
To samo było gdy się uczyłam. Musiałam miec pod ręką słodkości aby móc sie lepiej skupić na pochłanianej wiedzy.
Może faktycznie coś w tym jest. Jednak lekarz nie potrafił mi na to odpowiedziec.

Nie mówię, ze rozpaczam z powodu mojej chudości bo figurkę mam ładną (chociaż chciałabym mieć trochę węższe ramiona).
Mam typową figurę modelki jednak zabraklo mi kilku centrymetrów. Talia, bioderka czy piersi są ładne nie narzekam nań ostatnio nawet mi sie bardzo zaczely podobac z czego moj TŻ się śmieje.

Zawsze myślałam, ze jestem sama z moim problemem. Że jest mało ludzi, którzy tak jak ja z chęcią by przybrali kilka kilogramów.

Cytat:
Napisane przez yedanna
Co ja bym zrobiła, gdybym nie mogła zjeść pizzy dwa razy w tygodniu, popić colą i na deser zjeść paczkę ciastek

Oj, prawda prawda... kilka czekolad, cała ogromniasta pizza... kilo ciastek i inne tuczące pyszności... Ja też widzę plusy, ze mogę jeść wszystko, bez ograniczeń. Najwyżej będzie bolał mnie brzuszek z przejedzenia

Dzięuję Wam za każde miłe słówko
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora