Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 17:17   #3318
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość

Bioderma, Atoderm PP Crème Émolliente

Skład: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Niacinamide, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Fructo-Oligosaccharides, Rhamnose, Mannitol, Xylitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Triclosan.

Mam cerę tłustą, ale bardzo wysuszoną skórę pod wpływem kuracji retinoidowej i chciałabym ją zacząć dobrze nawilżać. Czy ten kremik się nada, czy mnie nie zapcha i czy da rady go używać rano pod filtr i makijaż?

A te kremy czy mi poszłuszą, zapchają, czy wręcz przeciwnie - dobrze nawilżą i złagodzą podrażnienia?

Ziaja, Calma HLC, Krem nawilżający

Skład: aqua, hexyl laurate, isohexadecane, glycerin, ethylhexyl methoxycinnamate, bacopa monniera extraxt, PEG-8, hydroxythylcellulose, PEG-20 stearate, glyceryl stearate, hydrogenated palm kernel oil, sodium acrylate/acryolyldimethyl taurate copolymer, isohexadecane, polysorbate 80, glyceryl stearete citrate, propylene glycol, butyrospermum parkii, glyceryl stearate, dimethicone, ethylhexyl palmitate, luffa cylindrica (seed) oil, panthenol, sodium hyaluronete, tocopheryl acetate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isopropylparaben, potassium sorbate, diazolidinyl urea, parfum, sodium hydroxide


Ziaja, Calma HLC, Krem biolipidowy

Skład: aqua, caprylic/capric triglyceride, cetearyl ethlylhexanoate, glycerin, diisostearoyl polyglyceryl-3 dimer dilinoleate, ethylhrxyl methoxycinnamate, bacopa monniera extract, PEG-8, hydroxyethylcellulose, lanolin, dimethicone, ethylhexyl palmitate, luffa cylindrica seed oil, magnesium sulfate, panthenol, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, cera alba (beeswax), hydrogenated castor oil, sodium benzoate, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, parfum, citric acid
Nieśmiało się przypominam...
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora