Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyna w lesie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-13, 07:49   #4
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Dziewczyna w lesie

Cytat:
Napisane przez Pulsator Pokaż wiadomość
Jestem miłośnikiem natury a las ma dla mnie wartość duchową, więc większość wolnego czasu w ładną pogodę spędzam właśnie tam bo nigdzie indziej nie czuję się lepiej. Są zwykłe przechadzki, wyciszenie się pod drzewem, czasami medytacja, są i wędrówki w muzyką na przenośnym sprzęcie (walkman/discman z głośnikiem na minijack) i piwem, ale muzyka tak żeby tylko pod nosem słyszeć - żeby też słyszeć koncerty skrzydlatych ziomków i nikogo nie płoszyć. Są wyjazdy na dzikie biwaki z nocowaniem w śpiworze, ogniskiem i żarciem z ogniska albo kuchenki turystycznej od marca do października i też wędrówki, ale ile razy widzę w lesie jakichś ludzi to są to starsi ludzie, dziadek lub babcia albo młodzi goście, ale nigdy jeszcze nie widziałem młodej dziewczyny, samej albo z koleżanką/koleżankami. Kiedyś z byłą (w związku) chodziłem głównie w naturę ale mówiła że sama się boi. Teraz mam bliską koleżankę, którą regularnie zabieram na biwaki ale że jest też miłośniczką natury to też jeździ sama ale nie na noc. Mam wrażenie jednak że jest to i tak ewenement. Zupełnie jakby fobia, przed psychopatą/gwałcicielem a statystycznie to większe jest ryzyko w mieście np. potrącenia przez samochód czy coś. Miałem sporo epizodów z dziewczynami, które zabierałem na biwaki i spacerowałem z nimi obejmując je po lesie i często były właśnie opowiadania o tym że sama nie chodzi do lasu bo się boi. No właśnie, ale czego ?
Kilka lat temu biegaczka została zgwałcona w Lesie Kabackim podczas treningu. Oczywiście dużo osób gadało "Sama się prosiła".
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując