Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 13:43   #4190
Channthal
Przyczajenie
 
Avatar Channthal
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
GG do Channthal
Dot.: Kolorowe soczewki kontaktowe, wątek zbiorczy

Hmn.. Dolly Black ? Wczoraj zamówiłam podobne soczewki (Avesome Black 15.00 mm).Wydaję mi się ,że to te same soczewki co Dolly Black tylko o zwiększonej średnicy DIA. Podobnież to jakiś nowy model.Zobaczymy.Miałam wątpliwości co do kupna tych soczewek ,ale los zdecydował za mnie.Tak to jest jak soczewka wypadnie człowiekowi w miejscu publicznym i zostanie uszkodzona.Teraz będą pytania "Alle ja kto ?!!! To soczewki wypadają". Otóż nie. Po prostu soczewka mnie troszkę uwierała i chciałam ją poprawić.No i poprawiłam.Nagle koleżanka zorientowała się ,że "coś czarnego" leży na płytkach.To była moja soczewka ..jeszcze cała.Nagle ktoś przeszedł po niej.Niepowiem ,zbulwersowałam się.Sięgam po nią.Była wysuszona. Lekkie dotknięcie soczewki,a ta się rozsypała.Amen. (Więc na przyszłość nie bawcie się soczewkami w miejscach publicznych).Teraz mam prośbe.Jeśli ktoś tutaj posiada ów model to chętnie zobaczyłabym realne zdjęcia tych soczewek ,bo mnie ciekawość zżera,a na soczewki troszkę muszę poczekać zważając ,że zamówiłam je w weekend ,a jeszcze warunki pogodowe nie są zbyt specjalne. o_o"
__________________
To śmierć tak boli, czy to tylko trzask w kręgosłupie ?
Channthal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując