Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 17:42   #58
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Chyba powinnyscie wziąc pod uwage, ze to jest sztywny opis i rzadko ma cos wsplnego z prawda. Ponadto sa minimum 2 odmiany zimy: "krolewna sniezka" i "poludniowa" (zreszta bylo mnostow watkow na ten temat) "Krolewna sniezka" ma alabastrowa skore i trudnosci w opalaniu. Zimna poludniowa ma ciemna cere (Meksykanki, Hiszpanki, Wloszki etc ktore przeciez maja wiele piegow od slonca) Tak wiec widac, ze mnostwo Zim moze miec piegi - jestem jedna z przedstawicielek "sniezki" i mam piegi w lecie.
No właśnie, wiem, że jest podział na zimy "królewny Śnieżki" i zimy "typy południowe". W każdym razie dzięki za odpowiedź, dobrze wiedzieć, że jednak takie 'dziwadło' jak Śnieżka z piegami istnieje.

Właśnie przeczytałam w analizie kolorystycznej o Zimie, że wszystkie Zimy charakteryzuje b. ciemna oprawa oczu (brwi i rzęsy). Ja natomiast mam b. jasne rzęsy (coś jak jasny blond), a brwi są szare, dużo jaśniejsze od moich ciemnobrązowych włosów. Czy któraś z was Zim, typ królewny Śnieżki, ma też równie jasną oprawę oczu? A może jednak ta jasna oprawa oczu wskazuje u mnie na Lato? Już zgłupiałam.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2006-06-22 o 18:28
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując