Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostatnio testowałam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-05, 15:40   #56
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Wyrwałam się sie dziś do innej perfumerii- nie Douglasa i Sephory.
Przetestowałam trzy zapachy- Caleche, Hiris i Pantere de Cartier.
Miałam nadzieje zwiazane z Caleche, że mi sie spodoba, a tu- odrzuciło mnie dziwną, mocną słonawą nutą, którą znam z OnElla del Pozo. Jak ja tego nie lubię strasznie.
Hiris jest śliczny, sielski i marzycielski, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z wczesną wiosną- taką kiedy śnieg już stopniał, chodniki są już suche, ogródki wygrabione, przekwitły juz przebiśniegi, kwitną hiacynty i wszystko przygotowuje sie do wybuchu wiosny właściwej- tej majowej.
Podoba mi sie też Panthere. Te z kolei kojarzą mi się z małą Desą, w której pracowałam z elegancką szefową. Mieliśmy tam serwantkę, w której wystawiane były drobne cacka, biżuteria itd. Półki tej serwantki wyłożone były aksamitem, u góry zamontowane było światło. Wieczorem, gdy składałam do schowania część biżuterii z półeczek ten aksamit na pólkach pachniał właśnie tak- głównie perfumami szefowej ( używała najczęściej Poison lub w tym stylu) zmieszanymi z zapachem leko rozgrzanego metalu, luksusowo. W sumie to miłe wspomnienie, a sama Panthere podoba mi się.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora