Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 11:09   #16
omesia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 64
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Cytat:
Napisane przez fipsi Pokaż wiadomość
witajcie, ja po raz pierwszy farbowałam włosy ta farbą u fryzjera. Nie powiem wyszło super, nie znam numeru koloru, który wybrałam, ale wpadał w śliwkę. Sama farba bardzo fajna, nie niszczy włosów, ale za to niszczy ręcznik! Przez ok 10 myć cały czas była różowa woda, ale za to kolor aż tak bardzo się nie wypłukał i fajnie się błyszcza włosy.
Minął miesiąc i czas na zmianę. Dużym plusem tej farby jest to, że możesz zmieniać kolory na jakie chcesz. Teraz zamierzam wypróbować jakiegoś ciemnego brązu, bo po miesiącu przy aktualnym kolorze niestety widać już troszkę odrost naturalnych włosów - w moim przypadku jasny brąz. Myślę, że jak bęzdie jakiś fajny ciemniejszy brąz, to ten odrost nie bedzie się tak rzucał w oczy.
Kochane napiszcie proszę od kogo kupujecie farby na allegro, szukam sprawdzonego źródła.
A i jeszcze proszę o numery jakiegos fajnego wypróbowanego ciemnego brązu lub czekolady.
4.15 rewelacja pod wzgledem odzywiania,mialam kompletnie do niczego wlosy,nadajace sie tylko do sciecia.Fryzjerka nalozyla mi hi richeske 415 i wlosy przeslicznie,lsniace i cudowne,zrobily sie lejace i zdrowe,nie ma sladu po tym co mialam,a mialam wate na glowie i to w kolorze zielonym.Tylko jedna uwaga,moze komus pomoze,sama nakladalam kiedys ta farbe i nie bylo tego efektu,a po fryzjerce zupelnie inaczej.pozdrawiam
omesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując