Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-20, 13:14   #21
myszunia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Farba LOREAL HI.Richesse - czy juz wyprobowana?

Hej farba rewelacyjna,jest to farba ton w ton także idealna do zniszczonych włosów nie otwiera łuski wlososwej tylko ja oplata no i oczywiście bez amoniaku.Ja miałam bardzo jasny blond miejscami po kilkukrotnym farbowaniu miałam juz platynę co doprowadzalo mnie do szału .Nienawidze wyglądu plastic fantastic!!!!Wyprobowalam kilka farb i w rezultacie włosy były bardziej rozjasnione lub z odcieniem popielu:/:/ byłam juz załamana bo nie chciałam radykalnie przyciemniac włosów jedynie troche pogłębić bezpiecznie kolor bo obecnie miałam mega suche i zniszczone włosy .I o to wlasnie trafiłam na ta farbke .Mega delikatna ,po jej zmyciu miałam niesamowicie miękkie włosy bez nakładania odżywki .Dla niektórych minusem moze byc jej trwałość a właściwie jej brak ale dla mnie super .Farbe mozna kupic w sklepach fryzjerskich lub na Allegro ja miałam kolorek 8.3(golden blonde).Pamietajcie to nie jest farba rozjasniajaca tylko cos w rodzaju lepszej szamponetki !!!!!
myszunia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując