Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-01, 11:06   #74
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Dziewczyny!

Kurcze Felek, zeby wszystko bylo jasne, jeszcze raz wyloze kawe na lawe, chcociaz juz pare razy o tym pisalam...
Mozna wklejac zdjecia do analizy, ku pomocy dydaktycznej, do rozszyfrowania, ale takie o jakie juz prosilam: wyrazne, duze, bez makijazu, oko z rzutu bocznego bardzo konieczne, twarz ze zwiazanymi do tylu wlosami, tez bez makijazu. Profil tez przydatny. Po takich zdjeciach mozna cokolwiek powiedziec.
Jesli takowych nie macie, bo - nie dysponujecie aparatem cyfrowym, nie macie ich w swoich zbiorach, nie chcecie pokazac sie bez makijazu - to odpusccie sobie i nie wklejajcie zdjec w makijazach, twarz przykryta wlosami itp. bo one bardzo przeklamuja, zwyczajnie nie bede, nie bedziemy takich zdjec analizowac...
No ja nie wiem, czy Wy w ogole tego watku nie czytacie, czy ja tak zagmatwanie pisze?...
Femme wybacz, ale nie mogłam się oprzeć i musiałam wytuszować na czerwono Twoje prośby!
A śmiać mi się tez chce z bezsilności
Przepraszam, nie moge się powstrzymać...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując