Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Step by step 'Imprezowo'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-19, 16:53   #26
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Step by step 'Imprezowo'

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ładny, ale mam wrażenie że albo byłaś zmęczona albo cóś (za mało korektora lub za bardzo roztarty cień) bo pod prawym okiem (lewego nie widać na całej twarzy) masz zasinienie
to raczej złudzenie, na zbliżeniach oczu tego nie widać. Niestety o ile światło było przyzwoite gdy fotografowałam krok po kroku to o tyle zdjęcia całości pstrykałam pod wieczór, sporo po godz. 19 i wyszło jak wyszło.

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Makijaz super, swietny pomysl,ale wykonanie...Mam wrazenie,ze robilas go na szybko, bo Tobie takie podstawowe bledy sie nie zdarzaja. Aga ,Twoja buzia wydaje sie przeladowana, chyba przesadzilas z brazerem(jakos za bardzo wymodelowalas buzie) a fotki z fleszem obnazaja nawet najdrobniejsze potkniecia (sama o tym dobrze wiem Poza tym podpisze sie jeszcze pod tym ,co napisala gothika.Aga, Ty dla mnie jestes tutaj autorytetem jesli chodzi o makijaz ,wiec sie nie gniewaj .Pewnie nie zauwazylabym tego, gdybym ogladala makijaz na moim monitorze.Monitor mojego chlopaka jest bardzo brutalny
Daisy, dlaczego mam się gniewać?
Co do zdjęć to jak już wcześniej napisałam w odp. Gothice zdjęcia całej buzi robiłam pod wieczór i niestety (jak sama wiesz) światło o tej porze nie jest łaskawe i potrafi zespuć wiele. Robiłam je bez flesza, tylko jedno ujęcie raptem jest z lampą

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Też mi się ten brązer rzucił w oczy, jakby go było troszkę za dużo( mi się też zdarza )
a w/g mnie jest go w sam raz tyle ile chciałam
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Podoba mi się
Super upięłaś włosy
Ładnie wyglądasz w takich złocistych akcentach i brązach, twoje oczy stają sie wtedy intensywnie niebieskie


Cytat:
Napisane przez SanDru Pokaż wiadomość
Jak zwykle pięknie .. tak na marginesie jaki Ty masz cudny kolor oczu


Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Czapki z głów.Aga- kazdy Twoj makijaz pokazuje jak róznie moze wygladac kobieta w zaleznosci od tego jak sie umaluje.To jest niesamowite.Wszystkie linki mam w ulubionych i studiuje intensywnie
OOOOOOO widac jasne włoski , no wreszcieSa super!!!!!!!!!!!!!!!TAK trzymaj


Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Podpisuję się, to najprawdziwsza prawda. Często korzystam z Twoich makijaży wykonując je na sobie.


Cytat:
Napisane przez Mada_lena Pokaż wiadomość
<<zajefajnie jak to mówią
a tak przy okazji chciałam spytać jaki numerek ma ten biały cień cantare? próbowałaś może innych pojedyńczych z tej serii?>>
Biały Cantare to jedynka 1 innych nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
pięny tak samo jak ten z przepychem (ale już w jednym wątu napiszę), że makijaże wyszłow spaniale, ty w nich olśniewasz i promieniejesz,, a na tym drugim zdjęciu wyszłaś http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5027121


Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
bardzo ładny a co najwazniejsze wyglądasz w nim świetnie .
(tylko ten wzorek mi nie pasuje )


Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
no co tu duzo mowic pieknie


Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
ślicznie
co prawda jak dla mnie mało imprezowy, ale powiedzmy, że rekompensuje to wzorek
jak dla mnie w sam raz na letnią imprezę

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba mimo ze rzeczywiscie sporo brązera ale efekt super,sliczna fryzura


Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Świetnie wygladasz; brązowo, złoto, zdrowo.


Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
Aguś pięknie! Nic dodac więcej się nie da.

Brązowe cienie pasują Tobie jak nikomu innemu, aż zazdroszczę


Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
isa666 ---poperam ,popieram


Cytat:
Napisane przez ila78 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie to wszystko wyglada tak naturalnie no i ten złoty wężyk..beauty



Serdecznie dziękuję Wam za każdą uwagę już niedługo będę mieć lepszy aparat, mam nadzieję że mnie nie zawiedzie i będę Wam prezentować piękne wiernie oddane zdjęcia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując